Kontakt

RRC Servis s.r.o.
A.Dvořáka 387/1
934 01 Levice

rrcservis@gmail.com.
0905 373 815 - P.Dvořák
0915 783 126 - R.Koteles

Copyright © 2016-RoKo. All Rights Reserved.
Anemometre rýchlosti vetra
SAG-105 so zabudovanou svetelnou a zvukovou signalizáciou
Sníma rýchlosti vetra so zvukovým a svetelným alarmom špeciálne navrhnutý, aby spĺňal požiadavky normy ITC MIEAEM-2 pre zariadenia na zdvíhanie a údržbu ako aj pre iné aplikácie.

Dodávaný s pripojeným káblom a upevňovacími magnetmi poskytuje tento model maximálnu jednoduchosť inštalácie. Tvar anemometra dovoľuje, aby vzduch prúdil okolo vrtule bez tvorenia turbulencií.Magnetický snímač poskytuje signál pre jednotku vonkajšej kabeláže.

TENTO SYSTÉM JE PATENTOVANÝ.
Jednotka pracuje podľa smernice ITC MIE-AME-2, umožňuje prerušovaný pred-alarm pri rýchlosti 50 km/h a kontinuálny alarm pri rýchlosti vetra 70 km/h. Jednotka zahŕňa možnosť zníženia hodnôt pre spínaný alarm na zvýšenie bezpečnosti. Pred-alarm zapína prerušované žlté svetlo a sirénu a vypne sa, iba keď rýchlosť vetra je medzi 50 až 70 km/h alebo medzi hodnotami zvolenými podľa tabuľky 1. Nepretržitý alarm zapína červené svetlo a sirénu. Tento alarm sa zapne, keď hodnota rýchlosti vetra prekročí alarmovú hodnotu, normálne 70 km/h a vypne sa, keď sa vypne jednotka z napájania ako to požadujú niektoré miestné normy.
upevnenie         silné magnety         svorka
robustné prevedenie / prispôsobivé / vynikajúca kvalita - pomer ceny